• Aktuálně

Nová stránka...

3. dubna 2011 v 0:17 | Lindsey
A je to zase tady. Asi to většina z vás po tak dlouhé odmlce čekala. Tady už mne to přestávalo bavit a chtělo to nějakou změnu. A tak je zde. Založila jsem si nový blog. Opět. Stejně jsem to ale vydržela na své poměry celkem dlouho. Byla bych ráda, kdyby mi spřátelené stránky zůstaly, ale nemůžu nikoho do ničeho nutit, že. Prosím tedy všechna SB, aby mi pod článek napsala, jestli i nadále chtějí být mezi SB nebo ne. Oblíbené stránky mi si ponechávám, jenom je budu muset ještě hodit do menu, dnes jsem to nějak nestihla. Takže tady máte adresu nové stránky:

HTTP://HELP-I-AM-ALIVE.BLOG.CZ/

HTTP://TRUE-BLOOD.WZ.CZ/

18 let strávených na modré planetě

18. března 2011 v 20:16 | Lindsey
Asi jste si stihli všimnout infa, že počítač i notebook je mimo provoz, a tak nebude nic přibývat. Naštěstí se nějakým zázrakem povedlo notebook rozchodit, takže nefunguje jen počítač a to je mi až na jeden program celkem jedno. A pak stahování x) Hlavně, že je použitelný noťas : )

Tak dnes je to přesně 18 let, co mne přinesl našim čáp x) Od rodičů jsem dostala dárky už v předstihu, takže včera jsem to trochu přehnala s šampusem a jahodovým džusem (vážně mňamka x) Bohužel jsem si z toho tak trochu uhnala migrénu a ještě ráno mi bylo blbě, naštěstí zabral prášek x) Dneska mi popřála ještě babička a v průběhu týdne mne čeká čeká ještě několik gratulací. Letos se asi vyprdnu na oslavu a ani pařit nepůjdu. Původně jsem plánovala Kiss párty live, ale na ty jejich zremixováné sračky se ani tančit nedá. To si raději počkám na příští týden na maškarní x) Hrozně se tam těším, ale mám tak trochu problém s kostýmem, ale to snad vyřešíme se ségrou v pondělí x)

Tak já jdu pokračovat ve čtení. Právě se věnuji Kladivu na čarodějnice od Václava Kaplického. Ano, určitě jste to už někde slyšeli, protože se momentálně promítá v kinech filmové zpracování : )

I hate it, so welcome weekend!

11. března 2011 v 19:00 | Lindsey
Konečně! Tenhle týden jsem myslela, že se ve škole zcvoknu! Každý den jsem musela vstávat v 6 hodin. Docela dost záhul po prázdninách. Do postele padám mrtvá a nejhorší je, že se ani v noci nebudím, jako to dělávám obvykle :-/ Navíc každý den minimálně jeden velký test! Z informatiky s hroznou mrchou, z angličtiny těžká strana slovíček a začali jsme s maturitními otázkami. Zkoušela a já byla hned druhá, ale naštěstí to mám za 1. Dneska jsem si zhoršila češtinu, ale opět jsem zaskórovala v němčině, takže se to vyrovnalo.

Ale víte, co vážně zlepší náladu o sto procent? Roztomilé štěně, které se k vám v 6 ráno, když jste na prášky ze školy, lísá a celého vás olíže x) Hned jsem se cítila lépe.

Plánuju se konečně pořádně vyspat a shlédnout seriály a filmy, které už celý týden skladuji - Zoufalé manželky, Teorii velkého třesku, Dextera + Fightera, Veřejní nepřátelé a Marley a já. Pokud byste měli nějaký tip na nějaký kvalitní (žádnou romantickou slaďárnu prosím - k smrti je nesnáším) film, tak jej vřele uvítám : )

Tak já jdu dál makat na tuně rozdělaných věcí.
P. S.: Tuhle písničku jsem si poslední dobou vážně zamilovala ♥

Už dokecala? Ne, nedokecala! x)

7. března 2011 v 19:01 | Lindsey
Takové menší shrnutí předchozího týdne x) Poprvé fungoval blog bez True Blood a musím říct, že jsem byla vážně příjemně překvapena. Návštěvnost sice oproti minulému týdnu trochu klesla, ale ani na jeden den neklesla pod 60 lidí a za to jsem moc vděčná. Je fajn vědět, že i bez True Blood vám blog stojí za návštěvu : )

Jinak jste si mohli všimnout, že na blogu pomalu ale jistě dochází k rekonstrukci. Předělala jsem rozcestníky, upravila některé rubriky - např. básničky, moje oblíbená hudba atd. Ještě se jich pár chystám promazat a předělat. Je to hrozný, ale když mě to vážně začalo bavit x)

S rekonstrukcí blogu se pojí i pár novinek:
  1. Chtěla bych nově udělat objednávku klikacích ikon. Včera jsem ji dělala po delší době poprvé pro někoho jiného a začalo mě to vážně bavit. Našla jsem pár zjednodušovacích programů, takže to, co mi trvalo 2 hodiny, mám za 5 minut a pár kliknutí.
  2. Všimla jsem si, že tu o mně nic moc není. Pár lidí mne možná zná z minulých blogů, ale asi by nebylo na škodu sem něco dát. Tak jsem se rozhodla opičit po Dee (doufám, že se za to na mne nebudeš zlobit : ) Udělám tu článek, pod který mi můžete psát otázky ohledně mne a já vám pak odpovím. Pochybuji, že se někdo zúčastní, ale tak zkusit to můžu x) Kdyžtak sem dám stručné info : )
  3. Chystám také novou rubriku. Nebudu se tu o ní moc rozepisovat, protože jak se znám, je otázkou, jestli ji vůbec spustím x) Každopádně by bylo fajn, kdyby se mi to povedlo x)

To je asi tak všechno, co jsem chtěla. Jdu dělat na těch novinkách a taky jsem konečně dočetla Nežádoucí efekt, tak samozřejmě musím udělat srovnání s filmem a hodnocení. Tak doufám, že se vám změny na blogu budou líbit : )

Baby, I like it!

27. února 2011 v 19:08 | Lindsey
Yeah! Včera jsem tu nebyla, protože jsme měli přes víkend návštěvu a dneska jsem se asi 3 hodiny patlala ve Photoshopu s novým designem + hodina nastavení a úprav na zkušebním blogu. Musím říct, že jsem na sebe vážně pyšná a hrozně se mi líbí. Komplet celý jsem ho dělala v PS a navíc mám zase nějaké znalosti navíc. Tak snad se vám bude také líbit : )

Od zítra mi začínají jarní prázdniny. Jak já jsem šťastná! Ty prázdniny jsem potřebovala jako sůl. Tenhle týden jsem myslela, že padnu samou únavou a už nevstanu. Teď jdu dělat na VGS a taky bych konečně ráda dodělala ty ceny za soutěž. Já vím, je to se mnou hrozné, ale já to prostě nestíhala :-/ Takže se omlouvám a doufám, že to co nejdříve napravím : )

Taky jste si mohli všimnout, že jsem do menu nedala True Blood. Rozhodla jsem se ji definitivně vymazat z tohoto blogu. Tohle mě prostě nebaví. Pořád honit novinky a podobně. Smažu všechny rubriky a obrázky v galerii. Nedělám si iluze, že bych zvládla vymazat články, ale chtěla bych to tu pročistit, kvůli většímu přehledu. Týká se to i článků v jiných rubrikách, takže to bude taková menší rekonstrukce.

Takže adios amígos a užijte si to zítra ve škole :-P

Už mě to všechno pěkně krká

31. ledna 2011 v 19:54 | Lindsey
© http://true-blood-online.blog.cz/
Ten kdo si myslí, že po pololetním vysvědčení musí být volněji, tak se pěkně plete. Naše třída měla nejhorší prospěch na škole a logickou dedukcí třídní a ředitelka usoudily, že za to může naše vysoká absence. Takže nastal tvrdej režim - všechno potvrzené od lékaře nebo rodičů. Naštěstí se to týká jen těch, co měli absenci nad 120 hodin, takže jsem v pohodě.

Bohužel se to ale odrazilo na duševním zdraví naší češtinářky. Dává nám každou hodinu testy a naschvál takový, abychom je nezvládli. Asi si na nás lečí nějaký svoje komplexy nebo co.

Navíc musím přepsat 13 knížek z čtenářského deníku + dodělat 3 nové. Mně se do toho pořád nechtělo, a tak to dělám na poslední chvíli. Máme ho totiž mít už na čtvrtek. Bomba no.

Naštěstí jsou tu i dobré zprávy. Konečně jsme sehnali pejska. V prosinci nám umřel po 11 letech a myslela jsem, že se zblázním, jak bylo doma prázdno. Od soboty máme nového. Jmenuje se Jack a je to Jack Russel Teriér.

Asi to do víkendu nevydržím a nestihnu ten podělanej čtenářák. Už teď dost krutě nestíhám, takže nečekejte příliš velkou aktivitu. Všechno se to pokusím dohnat o víkendu a taky bych tu chtěla udělat pár změn. Ale o tom až v pátek.

Doufám, že jste na tom lépe než já : ) Goodbye

Christian Bale slaví 37. narozeniny

30. ledna 2011 v 21:36 | Lindsey
© http://true-blood-online.blog.cz/
Populární herec Christian Bale se narodil 30. ledna 1974, dnes tedy oslavil 37. narozeniny. Můžete ho znát například z filmů Veřejní nepřátelé, Temný rytíř nebo Dokonalý trik. Právě díky posledně jmenovanému jsem si ho zamilovala. On je naprosto sexy a je vážně skvělý herec! Tímto bych mu chtěla popřát hodně úspěchů, jak v kariéře, tak i v soukromém životě. Spoustu dalších úspěšných rolí a aby brzy přišli i další Oscaři. Všechno nejlepší!

» 6 měsíců s blogem

3. ledna 2011 v 19:36 | Lindsey
© http://true-blood-online.blog.cz/
Měsíc s měsícem se sešel a dnes je to přesně na den 6 měsíců od založení tohoto blogu. Vím, že je to málo, mnohé blogy slaví již několik let, ale upřímně řečeno jsem na ně pyšná. Je to můj druhý nejdelší blog, ten první jsem měla okolo dvou let a ty ostatní jen pár měsíců. Takže je to pro mě dost úspěch.

Zároveň bych tímto chtěla poděkovat všem návštěvníkům tohoto blogu, stejně jako SB a i těm "neviditelným", o kterých sice není slyšet, ale vím že tu jsou : ) Jsem moc ráda, že mám pro koho na něm dělat a jsem vděčná za vaši aktivitu a komentáře. V poslední době se to s návštěvností velmi překvapivě zlepšilo. Nejde mi na rozum, jak se mohlo z maximálně 30 lidí denně stát přes 50 návštěvníků. Minulý týden jsem se horko těžko snažilo o 300 lidí na týden (nepodařilo se) a nyní je to přes 500 návštěvníků. V neděli se tu dokonce objevilo 93 lidí! Tady máte náhled:

• Pondeli: 66
• Utery: 76
• Streda: 64
• Ctvrtek: 66
• Patek: 50
• Sobota: 88
• Nedele: 93

Celkem: 503

Ruku v ruce s vysokou návštěvností přichází i objednávky layoutů. Za poslední dobu se jich objevilo mnoho a jsem za ně vážně vděčná : ) Grafika mě hrozně baví a jsem moc ráda, že se ostatním moje tvorba líbí (tedy alespoň v to doufám x)

Ještě jednou děkuju za tuto úžasnou návštěvnost a za tenhle úžasný půlrok. Doufám, že za další půlrok bude co oslavovat a že i ty případné další budou stejně skvělé : )

P. S.: Silvestrovská soutěž s True Blood není už jen o Silvestru. Nakonec jsem se rozhodla termín opět a tentokrát prodloužit. Čas budete mít až do 15. ledna : ) Další účastníky jen uvítám, takže kdyby měl někdo zájem může se podívat » Soutěž s True Blood : )

Filmové novinky na rok 2011

30. prosince 2010 v 17:56 | Lindsey
© http://true-blood-online.blog.cz/
Další rok nás čeká hned několik premiér filmů v kině. Chodím do kina moc ráda a dost často, tak jsem vybrala pár, které si nemohu nechat ujít. Snad tím někoho inspiruji x) Tak tady máte přehled těch nejzajímavějších : )
1. FOTŘI JSOU LOTŘI
• Datum premiéry: 23.12.2010
• Obsazení: Ben Stiller, Robert De Niro, Owen Wilson, Teri Polo, Jessica Alba
• Informace: Komedie Fotr je lotr a pokračování Jeho fotr, to je lotr sice nepatří mezi to nejlepší, co v tomhle žánru vzniklo, ale tvůrcům se podařilo zkombinovat vynikající herecké obsazení s tématem, které může oslovit opravdu širokou část publika. Seznamování se s tchánem a tchýní si totiž už každý prožil, nebo s hodně velkou pravděpodobností jednou prožije. Peníze, které oba díly vydělaly, daly tvůrcům dostatek důvodů k přemýšlení nad třetím dílem a ten se v kinech objeví už příští léto. Vrací se Robert De Niro i Ben Stiller, nejspíš se objeví i Dustin Hoffman s Barbarou Streisand a z nových tváří stojí za to zmínit Jessicu Albu. Tentokrát už se sice není s kým seznamovat, ale zábavu by měli obstarat potomci hlavních hrdinů a otcovské, respektive dědečkovské povinnosti. Jay Roach tentokrát režírovat nebude a nahradí ho Paul Weitz, režisér prvních Prciček a Jak na věc, tohle by měl tedy také zvládnout.

• Obsah:
Ve třetím díle Jebalovic komediální rodinné kroniky se ovšem schyluje k Velkému třesku. Greg se chce konečně stát neformální hlavou rodinného klanu, čemuž se Jack pochopitelně zuby nehty brání. U Jebalů právě zaťukala na dveře krize středního věku. Greg už přišel na to, že povolání zdravotní bratr není to, co by z něj v očích jeho pětiletých dvojčat dělalo hvězdu, a hlavně nesype tolik, kolik by rodinný rozpočet potřeboval. Začne proto po práci melouchařit v jedné farmaceutické firmě, což probudí radary podezíravého tchána, zvlášť když zjistí, že tamní Gregova nadřízená je víc než rozkošná. Nejen podezření z nevěry zjitří klima gigantické rodinné sešlosti, která se uskuteční na počest oslavy pátých narozenin malých Jebalů. Pozvání na oslavu přijme i Pamin bývalý přítel Kevin, Jackův velký favorit, který se rozhodne probudit bývalé vášně, snubnímu prstýnku na Pamině prstu navzdory. V dusné atmosféře se Greg definitivně rozhodne ukázat celému světu a především tchánovi, že je pravou hlavou rodiny, nicméně prostředky, které pro to zvolí, vytvoří řetězec katastrofálně komických situací, jež jeho autoritu rozhodně neposílí.

• Můj názor: Viděla jsem už předchozí 2 díly, takže si 3. nemůžu nechat ujít. I když pochybuji, že bude dosahovat takových kvalit jako 1. díl. Ale to je asi u většiny filmů : )

Hodnocení blogu » Naru

28. prosince 2010 v 21:36 | Lindsey
© http://true-blood-online.blog.cz/
Blog mi zhodnotila Naru z http://kawaai.blog.cz/ : ) Moc děkuju za zhodnocení : )

• Layout odpovídá adrese a zaměření blogu. Červená a bílá se tam hodí.
• To video v záhlaví se mi moc nezamlouvá, kazí to dojem.
• Mám ráda, když záhlaví zůstává na svém místě a neujíždí mi.
• Rubriky jsou na jiném místě než obvykle bývají. To je zajímavé.

• K seriálu Pravá krev je tu hodně informací, i když dávat sem celé knížky je podle mě trochu moc. Stačí ukázky.
• Líbí se mi, že sem dáváš i něco jiného, než info o seriálu. Napsat, že se stalo to a to, umí každý, ale dát život poezii nebo povídce je přece těžší.
• A grafiku a všechno kolem ní, taky neumí dělat každý.
• A čtenářů není nikdy dost. Viz rubrika Čtenářský deník.

• Na to, že je blog starý 5 měsíců, tam máš opravdu hodně článků. Fanoušek Pravé krve tu stráví velké množství času.
• Rozcestníky jsou přehledné a také velmi početné.
• Perexy používáš, a to je dobře.
• V tvém blogu jsou hojně zastoupeny obrázky, neuškodí přidat více textu. Grafika, kterou vytváříš, je vážně dobrá. Jak jsem již podotkla, pro fanoušky seriálu je nezbytná věc sem zajít.

Změna v SB

27. prosince 2010 v 18:29 | Lindsey
© http://true-blood-online.blog.cz/
Přibyla mi 2 nová SB, celkem to tedy čítá 13 blogů. Bohužel se mezi nimi najde i pár lidí, kteří sem vůbec nechodí. Chápu, že když někdo nepřidává na blog, nemůže obíhat 3krát týdně, ale ti co normálně přidávají by se mohli občas objevit. Takže jsem se po dlouhém přemýšlení rozhodla vymazat:


Omlouvám se, že jsem vás vymazala a doufám, že se na mě nebudete zlobit : )

Moje vánoční dárky

24. prosince 2010 v 21:08 | Lindsey
© http://true-blood-online.blog.cz/
Většina z vás už je asi po večeři a dárky má rozbalené. Tak jak? Přinesl vám Ježíšek vše, co jste chtěli? Já jsem výjimečně letos o většině dárků věděla, ale i tak se našlo pár překvápek. A celkově jsem vážně moc spokojená. Kosmetika, bižuterie ze SIXu a jako tradičně spousta knížek ♥

Několik kousků jsem vyfotila, ale je to v blbé kvalitě. Kombinace mobilu a navíc světla z lustru je vážně geniální.

» DVD ŽENATÝ SE ZÁVAZKY
- pravidelně jsme ho kupovali, ale několik magazínů nám uteklo
http://true-blood-online.blog.cz/

Vánoční reklamy

23. prosince 2010 v 15:59 | Lindsey
© http://true-blood-online.blog.cz/
Vánoce jsou tady, Vánoce jsou tady, Coca Colu si vychutnééj.

Kdo by tuhle reklamu neznal. Každý rok se objevují nové a nové a stávají se čím dál znamějšími. Vybrala jsem několik nejlepších, bez kterých bychom si Vánoce asi už nedokázali představit.


T-MOBILE » CHUCK NORRIS
KOFOLA » PRASÁTKO
COCA-COLA » VÁNOČNÍ KAMION

Odkaz na Facebook.com

21. prosince 2010 v 16:19 | Lindsey
© http://true-blood-online.blog.cz/
Profil na facebooku byl založen. Takže pokud rádi navštěvujete tuto stránku a chcete stát jejím fanouškem, tak zde máte odkaz : )


Hodnocení blogu » Sussanah de Silva

7. prosince 2010 v 17:03 | Lindsey
  • Christian Bale v modrém nádechu. Moc pěkné! =) Navíc celý blog je barevně laděný, takže PLUS.
  • Zredukovala bych počet článků na stránce. Menu už dávno skončilo a články se pořád rolujou... Dala bych menší počet článků, pod ně seznam dalších článků a odkaz na archiv bych dala do menu. (Pouze v případě, že by to nešlo pod články nechat oboje, v tom si teď nejsem jistá.)
  • Menu je podle mě moc minimalistické. Nemám totiž ráda rozcestníkové články, no...
  • To, jak ladí adresa s přezdívkou, to nemůžu soudit, protože True Blood neznám... I když bych řekla, že Christian tam nehraje ;)
  • Blog je vesměs zaměřen na grafiku, která je dle mého amatérského pohledu moc pěkná =)
  • U Playlistu mi vadí, že nevím, co na mě vybafne, když si to pustím. Taky se nedá regulovat hlasitost. Takže jsem si to radši nepustila...
  • Blog je přehledný a dobře se v něm orientuje. PLUS
No a myslím, že mám hotovo. Blog se mi líbí a pokud vás zajímá grafika, můžu jeho návštěvu doporučit.

Hodnocení blogu » Čivava

16. září 2010 v 16:24 | Lindsey
© http://true-blood-online.blog.cz/
Název blogu: true-blood-online.blog.cz
Přezdívka autorky: Lindsey
Hodnoceno: 16.září 2010
Hodnotil: Čivava, www.civava.blog.cz

První dojem:
Když jsem vstoupil na tvůj blog přemýšlel jsem co to je True Blood Story. Tvůj blog nabízím všem příznivcům tohoto filmu informace. Také jsem pátral jestli jsi tyto informace psala ty. Tím se budu zabívat až za chvíli, zatím se mi tvůj blog líbí. 5/5
Vzhled blogu:
Ve své podstatě jednoduchý, ale pěkný. 9/10
Přehlednost blogu:
Rubriky i menu je přehledné, sice hodně rubrik, ale v rozcestníku jsou rubriky přehledně poskládané a dále už nenavazují na jiné rubriky jak to často bývá. 5/5
Články:
Nevím jestli opisuješ z nějaké knihy True Blood Story texty nebo jen kopíruješ z internetu texty, ale myslím si, že to nejsou tvé texty. Nadruhou stranu, ten kdo si nechce knihu kupovat může si ji v klidu přečíst na tvém blogu. Mimochodem 184 článků za srpen a 56 článků za září (zatím) je opravdu hodně... 7/10
Tvoje tvorba/tvoje originalita/něco tvého:
Něco tvého by se našlo, ale zbytek jsou obrázky z internetu atd. 6/10

Celkem: 32/40
Počet hvězdiček: ☆☆☆☆ (z pěti)
Slovně: velmi dobrý blog

Můj komentář: S tou originalitou musím souhlasit... já si docela dost zakládám na tom, že se snažím, aby moje stránky byly něčím zajímavé, takže na tom hodlám zapracovat x) Počítejte s menší rekonstrukcí tj. změna designu, přidám nové rubriky a také svoji tvorbu - grafiku, povídky a videa. Pokusím se s tím začít co nejdřív : )
 
 

Reklama